תולדות

אני ילידת  שנת 1940. גדלתי בירושלים.

עוד בטרם שידעתי לכתוב סיפרתי סיפורים באזני חתולי החצר. בהשראת אחי הגדול יצרתי "עיתון משפחה" ומגזרות נייר לסרטי צלליות. כתלמידת  הגמנסיה העברית בירושלים אהבתי לחרוז אפילו את שעורי הבית ולאייר את החומר הנלמד.

בראשית דרכי המקצועית עבדתי כציירת של האנציקלופדיה העברית בהוצאת 'מסדה' (בכרכים ט"ז י"ז י"ח).

עם הקמתה של הטלוויזיה הישראלית בשנת 1968 הצטרפתי לצוות ההקמה כסגנית מנהל מחלקת שרותי האמנות, עסקתי בעיקר בתכניות לילדים ואיירתי את הסיפור השבועי בתוכנית המקור "סמי וסוסו" .

בשנת 1969 עברתי מירושלים והמשכתי כעובדת עצמאית. במשך שמונה שנים איירתי את השבועון 'דבר לילדים' עד לאיחודו עם שבועונים אחרים במסגרת החדשה  'כולנו' .

בשנים 1983 – 1995 כיהנתי כעורכת הראשית של כתב העת לילדים 'פילון'. העבודה כללה גם את עריכת "פילוני" לילדי הגן בחלק מהזמן, ואת  כתב העת המאוחד 'כולנו פילון'. מגמתי בעבודה היתה הדגשת היסוד האישי והאנושי ובציוד הקורא ביסודות ספרותיים קלאסיים, מדע, איור והומור כצֵידה לדרך החיים.

במקביל כתבתי ספרים ומאמרים, איירתי את ספרי ואת ספריהם של כותבים אחרים, משחקים וחוברות עבודה, עסקתי בעריכה ובתרגום ואני משתתפת בתערוכות איור ונפגשת עם תלמידים, מורים והורים בכל רחבי הארץ.

אני חברת אגודת הסופרים העבריים, אגודת המאיירים וממקימי "סומליו"ן (סופרים ומשוררים לילדים ונוער). זוכת פרס שרת התרבות לספרות לילדים לשנת תשע"א.