מה באתר

ביצירתי אני משלבת את הכתיבה, האיור והעריכה שילוב שרק יוצרים בודדים בישראל מקיימים. מארג זה בא לידי ביטוי בספרי, במאמרים שפרסמתי ובמפגשים עם ילדים והורים בבתי ספר ברחבי ישראל.

אני שמחה לבשר לכם כי בימים אלה זכיתי בפרס שרת התרבות בתחום היצירה הספרותית לשנת תשע"א.

באתר זה תוכלו למצוא בצורה מרוכזת תמונה של המגוון הרב של יצירותי פרי חמישים שנות יצירה:

  • ספרים מקוריים שכתבתי ואת רובם אף איירתי. תרגומים ועיבודים שונים אשר עשיתי לספרים שנכתבו בשפות שונות. כמו כן תמצאו כאן רשימה של ספרים מאויירים על ידי לספרים שנכתבו ע"י טובי הסופרים בישראל.
  • גלריה שלמה של איורים מתוך ספרים, איורים של עטיפות לספרים שכתבתי ולספרים של אחרים, ציורים בתערוכות  וכן איורים שונים שחלקם מופיע כאן לראשונה.
  • סיפורים רבים שכתבתי בשנים שהייתי עורכת "פילון" " פילון", משלים של מחברי משלים מקרב עמנו ומאומות העולם להם נתתי לבוש עברי במשקל ובחרוזים בלשון ימינו. כמו כן חיברתי סיפורים בלבוש של קומיקס.
  • חיברתי שירים רבים על נושאים שונים ומגוונים. חלקם שירה על נושאים פרטיים וכללים וחלקם שירי ילדים. כמו כן תרגמתי ונתתי לבוש עברי בחרוזים ובמשקל נכון לשירים משירי העמים.
  • כתבתי מאמרים רבים על נושאי ספרות כללית וספרות ילדים, על כתיבה ואיור ומה שביניהם. וכן כתבות וסקירות שכתבתי באכסניות שונות על ספרי ילדים ועל אירועים ציבוריים.

כמו כן תמצאו מספר סרטי אנימציה בהם שולבו איורים שלי כמרכיב מרכזי של הסרט. הקלטות של ראיונות עמי בקול ישראל וגלי צה"ל וכן מאמרי ביקורות על ספרי ואיורי.

מזה שנים רבות אני מקיימת מפגשים של "סופר אורח" ובמסגרות אחרות. בתחילה היה זה במסגרת תכנית בשם זה של משרד החינוך ולאחרונה במסגרות אחרות כמו "תרבות לעם", "חברת המתנ"סים" או ישירות בהזמנת בתי ספר.  ניתן להזמין מפגש באמצעות טופס ההזמנה בדף סופר אורח. נושאי המפגשים והכוונה לאיזה כיתות הנושא מתאים, מפורטים בדף למורה ושאלות הכנה של התלמידים בדף לתלמיד.

אשמח מאד לקבל את תגובותיכם על האתר ותכניו וכן שאלות ומשאלות וזאת באמצעות דף צור קשר.

 כל הזכויות שמורות ©:
כל הזכויות לכל החומר המופיע באתר זה שמורות לנורית יובל, למו"לים ולאקו"מ .
אין להעתיק מן החומר ולהשתמש בו בכל צורה שהיא ללא קבלת אישור בכתב מנורית יובל.